Banlayın şunları

Aegrod__

Gönderildi 25/07/2012 - 13:27
[You must login to view link]

Şu resimdende anlaşılacağı gibi nasıl pisliklerler oyun oynuyoruz görüyoruz
Bağlantı | Yanıt | Alıntı
 Stryker

Gönderildi 26/07/2012 - 00:35
yapılcak bişey yok adam hakaret etmemiş . Biraz dalgaya almışlar seni o kadar . Bu arada europe roomlara mapi bilmeyeni almıyorlar malesef kendin haritayı indirip biraz pratik yapman lazım ilk önce pozisyonları felan ogrenmek anlamında
 Aegrod__

Gönderildi 26/07/2012 - 01:09
Biraz dalgaya almışlar beni derken neyi kastediyosun o zaman senin dinine küfretseler hiç umurunda olmaz sanırım yazık dikkat ettiysen non pork eater dan kasıt domuz yemiyen müslümanları atın felan işte
 Stryker

Gönderildi 26/07/2012 - 04:22
get out non eat pork muslim , domuz eti yemeyen musluman cık dışarı demiş . Burda onun yaptıgının etik olup olmadıgını tartışmam ben ama report edeceksek saglam bişeylerle report etmemiz lazım , buna ceza vermezler bence . Bu arada bir sürü böyle adam var girmeyin odalarına kendiniz kurun birşey derlerse atarsınız, muhattap olmayın kısacası deymez
 Stryker

Gönderildi 26/07/2012 - 04:27
dalgaya almışlar derken de normal dalga geçmek anlamında yazmamıştım , bunlar birileriyle uraşmayı sever laf sokar gibi yapmış karşılık beklemiş sende report etcem felan diyince bak aşagıda zaten sapıtmış racist are nice ppl , we hate ppl felan .

[1]
1 5 arasından ilk 5 - 0 görüntüleniyor
Foruma Git:
2 Kullanıcı(lar) Bu sayfaya bakıyor (30 dakika içinde)
0 üye, 2 ziyaretçi

What's popular right now: