MQ VE SQ

El_Adam1

Gönderildi 17/11/2017 - 15:10
Arkadaşlar MQ ve SQ arasındaki fark nedir acaba ingilizcem olmadığı için ingilizce forumunda olayı anlayamadım açıklayabilen bir arkadaş olursa çok sevinirim.Teşekkürler...
Bağlantı | Yanıt | Alıntı
 TunaKhan

Gönderildi 18/11/2017 - 19:26
Daha önce kısmen sorulmuş ve cevaplanmış bir soru. Bakınız: http://www.voobly.com/forum/thread/251093

"SQ: Single Building Queuing" yani seçili ünitelerden ilgili birimi üretmek için verilen komut sonucu tek sıralama yapılır ve bir ünitedeki üretilen birimler bitince diğer seçili ünitede üretme işlemi başlar ve böyle devam eder.
"MQ: Multiple Building Queue" yani Çoklu Sıralama. Bu durumda ise seçili ünitelerden ilgili birimi üretmek için verilen komut sonucu her bir ünitede eşit sayıda birim üretme emri uygulanır. Temel olarak üretme emri otomatik dağıtılır. Eş zamanlı olarak seçili olan ünitelerde eşit dağılımlı (eşit sayıda) üretim yapılır.
 AykodenT

Gönderildi 28/12/2017 - 22:37
2 saattir araştırıyorum altı üstü diyeceksinki asker basarken 1 tane savaşcı evinden diğerlerindende cıkıyor tektek hepsinden asker basmaya gerek kalmıyor diyecen 2 saat edebiyat yapıyorsunuz
 [JesuS]Forloveofgod

Gönderildi 14/04/2018 - 14:55
AykodenT wrote:
2 saattir araştırıyorum altı üstü diyeceksinki asker basarken 1 tane savaşcı evinden diğerlerindende cıkıyor tektek hepsinden asker basmaya gerek kalmıyor diyecen 2 saat edebiyat yapıyorsunuz
:)
 TunaKhan

Gönderildi 02/02/2019 - 17:00
Yaranamamışım bu arkadaşa detayıyla anlatarak şimdi farkettim :)

[1]
1 5 arasından ilk 5 - 0 görüntüleniyor
Foruma Git:
1 Kullanıcı(lar) Bu sayfaya bakıyor (30 dakika içinde)
0 üye, 1 ziyaretçi

What's popular right now: